230 TL değerinde üç oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Günümüzde ücretsiz oyun denildiğinde ilk akla gelen platforma dönüşen Epic Games Store‘un yılbaşına özel 12 günlük ücretsiz oyun promosyonu sona erdi. Tabi, bu artık oyunların ücretsiz olarak dağıtılmayacağı anlamına gelmiyor.

Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition ve Steep olmak üzere toplam üç oyun önümüzdeki hafta Perşembe gününe kadar ücretsiz hale getirildi. Bu oyunların toplam değeri 230 TL‘nin üzerinde.

İki Darksiders oyunu kısa süreliğine ücretsiz

KAIKO ve Vigil Games tarafından geçtiğimiz Kasım ayında piyasaya sürülen Darksiders Warmastered Edition bir aksiyon / macera oyunu. Epic oyunu şu şekilde tanımlıyor: Kötülüğün güçleri tarafından aldatılarak dünyanın sonunu zamanından önce getirmeye başlayan Savaş, – Mahşerin ilk Atlısı – Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor.

30 saatten fazla oyun süresi sunan, tüm DLC’lerin dahil olduğu ve oyuna entegre edildiği Darksiders 2 serisinin bir diğer üyesi. Gunfire Games, Vigil Games ve THQ Nordic tarafından geliştirilen oyun, Kasım 2015‘te oyuncularla buluştu.

Bu üç oyuna ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz

Steep ekstrem sporlara ilgi duyanların beğenisini kazanıyor!

Alpler ve Alaska’nın muazzam açık dünyasında ekstrem sporlarda ustalaşmanızı sağlayan Steep, Ubisoft tarafından geliştirilen bir oyun. 2016 yılında oyuncularla buluşan Steep, efsanevi kış sporları mücadelesi X Games’te yarışmanızı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir